Náš tip
Hledáte plastová okna ceník a rozměry? Na Oknoplastik.cz si můžete jednoduše udělat nezávaznou kalkulaci!

Pořiďte si nové venkovní žaluzie K-system včetně odborné montáže do oken.
Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Více...
E-shop
Nabidka
Stavíte novou terasu a sháníte novou dlažbu? V naší aktuální nabídce je betonová dlažba za skvělé ceny. Akční ceny se vztahují i na sortiment dveřního kování a střešní krytiny. Pro ztacené bednění nabízíme přehledný ceník bednění.

Plastová střešní okna

Plastové střešní oknoStřešní okna vybírejte opravdu pečlivě, protože obecně musí jít o daleko lepší okna, než jsou svislá – jde o složitější konstrukci a více potřebných funkcí. Plastová střešní okna se hodí všude tam, kde je vyšší vlhkost. Oproti tomu se dřevěná využijí do prostorů s vlhkostí v rozmezí čtyřicet až šedesát procent. Před samotnou konstrukcí se vyvarujte nedostatečné izolace rámu okna, nevhodného umístění okna a ovládání nebo příliš velké tvorbě kondenzátu.

 

Rámy plastových střešník oken

Plastová střešní okna můžete vybírat s rámy a okenními křídly v mnoha zajímavých barvách, váš interiér bude tím pádem velmi originální. Plastová střešní okna se vyznačují nejen skvělou odolností proti vlhku, ale mají i dlouhou životnost díky kvalitnímu materiálu – okolo padesáti roků. Šetří náklady na teplo (až 40 %), protože výborně izolují a během zimy se postarají o příjemné teplo, v létě naopak o chládek. V teplejším období roku si lze intenzitu slunečního záření ještě regulovat pomocí doplňků – rolet, žaluzií, markýz apod. Nevyžadují mnoho práce s udržováním a ochrání vás před velkým venkovním rámusem.

Ovládání střešních oken

Střešní plastové oknoRozhodli jste se zkusit namontovat do svého podkroví hity mezi střešními okny? Vybírat si můžete i druh ovládání – mechanické nebo elektrické na dálku. Přístupnější výšky oken lze ovládat teleskopickými tyčemi nebo okenními zámky a kličkami. Nepřístupná plastová střešní okna potřebují naklápění na dálkové ovládání. Střešní okna vybírejte podle účelu užívání – budou plastová střešní okna sloužit hlavně k větrání a prosvětlování bytu? Nebo se chcete sledovat okolí? Se správným výběrem vám rádi pomoho profesionální znalci problematiky.

Potřebujete nekolik kusů plastových oken pro váš rodinný domek, nebo máte zájem nakupovat ve velkém? Ani jedno není problém v našem internetovém obchodě, kde vám nabízíme i další různá střešní okna, rolety a žaluzie.
Vstup do eshopu