Náš tip
Hledáte plastová okna ceník a rozměry? Na Oknoplastik.cz si můžete jednoduše udělat nezávaznou kalkulaci!

Pořiďte si nové venkovní žaluzie K-system včetně odborné montáže do oken.
Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Více...
E-shop
Nabidka
Stavíte novou terasu a sháníte novou dlažbu? V naší aktuální nabídce je betonová dlažba za skvělé ceny. Akční ceny se vztahují i na sortiment dveřního kování a střešní krytiny. Pro ztacené bednění nabízíme přehledný ceník bednění.

Rolety do střešních oken

Střešní oknoV každém ročním období vám může vadit nadbytečný přísun denního světla do podkrovní místnosti. Rolety do střešních oken lze obecně rozdělit na zastiňovací a zatemňovací. Zastiňující světlo částečně propouštějí a zatemňující plně zatemní díky speciálně upravené exteriérové straně.

 

Moderní rolety do střešních oken vám budou nejen užitečné, ale zároveň vytvoří pěkný moderní doplněk místnosti. Mezi látkovými roletami najdete desítky různých barevných variací a vyrábějí se do všech typů střešních oken. Rolety jsou opatřeny hliníkovými, plastovými či z jiných materiálů zhotovenými krycími lištami a boxy, které se lepí se na rámy oken. Ovládání rolety na střešní okna je možné taháním za spodní profil nebo za madlo. Lze je sehnat i s integrovanými brzdami, kdy látka díky této funkci zůstane v žádané poloze – můžete mít tedy roletu otevřenou jen částečně.

Montáž rolet do střešního okna

Rolety do střešních oken

Jestliže se vaše rolety budou nacházet na těžce přístupném místě, snadno si poradíte pomocí dlouhé ovládací tyče. Rolety se montují do okenního křídla. Další možností jsou předokenní rolety do střešních oken. Jde o venkovní doplněk, který vyhoví hned několika funkcemi. Především se postará o regulaci tepla v jarním a letním období. Během zimy se díky izolaci z vnější části postará o úspory energie. Ochrání vaše soukromí, utlumí světlo částečným zatažením nebo zajistí úplné zatemnění, zmírní hlučnost zvenčí – i pokud se jedná o silný déšť. Na výběr máte předokenní rolety do střešních oken na manuální nebo elektrické ovládání i na solární pohon. Rolety do střešních oken na solární pohon se montují na předem zabudovaná okna, kde se předem nepočítalo s ovládáním a dálku.

 

Rolety do střešních oken seženete v našem internetovém obchodě v různém provedení a designu. Nevíte si s výběrem rady? Ptejte se! Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy, abyste byli se svým výběrem naprosto spokojeni.

 
Vstup do eshopu