Náš tip
Hledáte plastová okna ceník a rozměry? Na Oknoplastik.cz si můžete jednoduše udělat nezávaznou kalkulaci!

Pořiďte si nové venkovní žaluzie K-system včetně odborné montáže do oken.
Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Více...
E-shop
Nabidka
Stavíte novou terasu a sháníte novou dlažbu? V naší aktuální nabídce je betonová dlažba za skvělé ceny. Akční ceny se vztahují i na sortiment dveřního kování a střešní krytiny. Pro ztacené bednění nabízíme přehledný ceník bednění.

Střešní okna ceník

Právě se probíráte problémem prosvětlení vašeho podkroví? Střešní okna ceník bude zajímat každého zájemce. Prozradíme vám, že náš internetový obchod je největší a nejširší v celé České republice. U nás najdete nejen různá střešní okna, ale i rolety, žaluzie a další veškerý sortiment potřebný k vaší stavbě.

Výběr střešních oken

Střešní oknaPři výběru střešních oken nejprve vemte v úvahu, nač vám budou sloužit – pro krásný výhled, pro dostatek světla nebo časté větrání? Střešní okna ceník vám přiblíží základní údaje vašich nákladů. Výběr je skutečně široký a dají se rozmanitě umístit vedle nebo nad sebe. Pro vás je důležité zjistit i běžnou vlhkost v prostoru, pro vyšší vlhkosti využijte plastová střední okna a jestliže máte vlhkost v rozmezí čtyřiceti až šedesáti procent, můžete zvolit dřevěná. Střešní okna ceník vám okamžitě ukáže, kolik si musíte připravit financí na libovolný počet oken. K dostání jsou rámy v různých barevných variacích. Vybírat můžete mezi kyvnými, výklopnými, elektricky nebo mechanicky ovládanými střešními okny. Nechybí ani střešní výlezy a světlíky. Tým profesionálních poradců je připraven vám poskytnout odborné rady, stačí se dotázat a hned budete vědět, jaká volba je pro vás ta nejlepší a zároveň i nejlevnější.

Doplňky k střešním oknům

Střešní oknaK nabídce střešní okna ceník patří i další rozsáhlý sortiment doplňků. Hodit se vám bude těsnící lemování, venkovní parapety z různých materiálů, bezpečnostní pojistka a potřeby k dokonalému zastiňování – rolety, markýzy, žaluzie.

 

Střešní okna ceník vás nezklame stejně jako kvalita nabízených výrobků. Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Nechybí ani výherní slosování všech objednávek – stane se tedy, že vyhrajete dvakrát – poprvé skvělým nákupem a podruhé milým překvapením pro vaše stavební plány.
Vstup do eshopu