Náš tip
Hledáte plastová okna ceník a rozměry? Na Oknoplastik.cz si můžete jednoduše udělat nezávaznou kalkulaci!

Pořiďte si nové venkovní žaluzie K-system včetně odborné montáže do oken.
Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Více...
E-shop
Nabidka
Stavíte novou terasu a sháníte novou dlažbu? V naší aktuální nabídce je betonová dlažba za skvělé ceny. Akční ceny se vztahují i na sortiment dveřního kování a střešní krytiny. Pro ztacené bednění nabízíme přehledný ceník bednění.

Střešní okna Velux

Střešní okna-VeluxStřešní okna Velux patří mezi prodejní hity a na trhu se s nimi můžete setkat již několik desítek let. Moderní a kvalitní střešní okna Velux mají vysokou životnost a v kombinaci s dobrou tepelnou izolací vám uspoří energii. Rovněž výhled ven bude daleko lepší při vhodném umístění oken a počítejte s přílivem většího množství denního světla v porovnání s ostatními okny stejných parametrů.

Jdou velmi snadno ovládat manuálním nebo elektrickým způsobem. Větrání je umožněno pomocí ventilační klapky a není problém nechat proudit do místnosti čerstvý vzduch i za nepříznivého počasí.

Podle způsobu otvírání se střešní okna Velux rozdělují na kyvná a výklopná. Kyvná střešní okna budete snadno ovládat, i když si pod ně postavíte nábytek nebo jiné vysoké předměty. Ovládají se madlem v horní části křídla a lze je vybavit zavíráním na kliku. Ve větší výšce s nimi můžete manipulovat díky motorické jednotce na elektrické ovládání, jestliže si ji necháte nainstalovat.

Sortiment střešních oken Velux

Velux-stresni-oknaSortiment zahrnuje dřevěná nebo poplastovaná střešní okna Velux různých rozměrů a k nim nepřeberné množství typů doplňků v mnoha barevných variacích. Pořídit si můžete mnoho praktických doplňků k zastínění – na mechanické, solární i elektrické ovládání na dálku. V teplejších částech roku využijete sítě proti hmyzu. Zastínění dokonale obstarají rolety, předokenní rolety, markýzy a žaluzie. Dále můžete střešní okna Velux vybavit bezpečnostními zámky, dětskými pojistkami, střešními výlezy a zařízením pro odvádění kouře.

 

Sháníte střešní okna Velux za velmi příznivé ceny? Za nejúžasnější částky je nabízíme v našem největším internetovém obchodě se stavebninami. Dodávka bude vyřízena obratem, kvalita zaručena! U nás si nakoupíte libovolné množství zboží, záleží pouze na vašem uvážení – při větší objednávce poskytujeme automaticky množstevní slevu.
Vstup do eshopu