Náš tip
Hledáte plastová okna ceník a rozměry? Na Oknoplastik.cz si můžete jednoduše udělat nezávaznou kalkulaci!

Pořiďte si nové venkovní žaluzie K-system včetně odborné montáže do oken.
Zakládáme si na kvalitě a obchodujeme jen s prověřenými výrobci a autorizovanými prodejci. Naše zboží získáte za akční ceny v pravidelně pořádaných slevách. Více...
E-shop
Nabidka
Stavíte novou terasu a sháníte novou dlažbu? V naší aktuální nabídce je betonová dlažba za skvělé ceny. Akční ceny se vztahují i na sortiment dveřního kování a střešní krytiny. Pro ztacené bednění nabízíme přehledný ceník bednění.

Žaluzie do střešních oken

Střešní okna - žaluzieDíky střešním oknům se dostane do místnosti daleko více slunečních paprsků než svislými typy. S nadměrným svitem a zároveň vyšší teplotou se ale dá snadno poradit – nechte si nainstalovat speciální skla, využijte vnitřního zastínění roletami nebo žaluziemi, či namontujte venkovní rolety a markýzy.

 

Dnes už jsou žaluzie do střešních oken brány jako běžný doplněk moderních podkrovních bytů a místností. Zastínění lze dosáhnout na maximum pomocí metody bezděrových lamel. Není problém je namontovat do běžných typů střešních oken bez ohledu na výrobce – vždy sledujte technické údaje od výrobce a porovnávejte s vašimi rozměry. K dokonalému zastínění pomohou i boční vodící lišty, které zabrání průniku světla. Žaluzie do střešních oken mají dlouhou životnost a snadno se udržují i obsluhují. Ovládají se uchopením dolní části žaluzie a vytažením nahoru nebo naopak směrem dolů. Lamely se naklápí otáčením ovládacího kolečka. Na těžce přístupném místě se žaluzie do střešních oken ovládají díky ovládací tyči s koncovkou.

Horizontální žaluzie do střšních oken

Střešní okno žaluzieNejvíce rozšířené jsou horizontální žaluzie, které mohou být vyrobeny klasicky z hliníku, dřeva, bambusu, látky i plisé. Hliníkové žaluzie do střešních oken vypadají jemně, jsou praktické a velmi jednoduše se ovládají. Bambusové jsou na pohled stejné jako dřevěné, jen mají nižší pořizovací ceny a slabší lamely. Dopřát si můžete i exkluzivní zboží žaluzií, kde na vás čekají neobvyklé barvy a textury lamel. Při výběru se řiďte vlastním vkusem a uvidíte, že budete spokojeni.

Na žaluzie do střešních oken garantujeme v našem online obchodě nejnižší ceny! Narazili jste na lepší ceny? Potom se na nás obraťte a my částku upravíme pro vás tak, aby byla minimálně stejná jako nejnižší nalezená u stejného výrobku. Žaluzie a ostatní sortiment ze stavebnin dodáváme po celé České republice ve velmi krátkých termínech.
Vstup do eshopu